piektdiena, 2014. gada 21. februāris

februāra košumi un tuvojošos pārmaiņu sajūta tepat, tepat..

Kārtējo reizi nākas prātuļot par laiku. Kā tas nākas, ka es esmu atpalikusi laikā? Nu pilnīgi nopietni, dzīvoju vēl pagājušajā nedēļā ar sajūtu, ka līdz konkrētiem notikumiem vēl vesela nedēļa.. Es pat nevaru izstāstīt KĀ es vīlos saprotot.. ka nevis nedēļa, bet.. diena!! Pilnīgs kosmoss.. laiks aizskrējis tik ātri, ka es vienkārši nespēju tam sajūtās tikt līdzi.un runā, ka tas viss paliks ar vien jūtamāk.. tās laika dīvainības.Bet tas jau labi, ka pa manam vēl laika priekš visa ir daudz, daudz :D

Vienīgais, kam laiks allaž pietrūkst ir miegs.. Divas nedēļas pagāja nepārtraukti miegojoties, jo apmeklēju ūdens proceūras Stradiņos (ļoti jaukas procedūras, tik pat kvalitatīvas kā smalkos SPA, bet cenas.. 3x mazākas :) protams, vizuālais noformējums ir cita runa.. bet man šoreiz interesēja efektivitāte nevis estētiskums). Rīti sākas MEGA agri, un diezgan jautri. Jautri? Aha, kāpēc lai nebūtu jautri, ja pa ceļam uz procedūrām jādodas pa šādiem gaiteņiem, kas ir mazliet baisi.. tāda sajūta, ka ar katru solīti dodos arvien dziļāk un dziļāk pagātnē, bet labā kompānijā - kopā ar minčiem :) Dažrīt nācās kādu pūkaini izlaist, kādu ielaist, bet visvairāk sasmējos par to prātvēderu, kurš silda asti uz radiatoriem. Apsilde no apakšas, kas gan vairāk nepieciešams? :)


Stradiņu pagrabu gaiteņi. Buuuu... :)

 
Un ja par siltumu, tad esmu saņēmusi siltu, košu, milzīgi pūkainu un mīļu sūtījumu no Īrijas. Ak, nu gan mani vairs ziema nebaida - nebūs ne auksti, ne pelēki. Tagad gan šķiet, ka tas tik drīz vairs nedraud, bet neiešu jau bēdāties par to, ka gaisā virmo pavasara sajūta. :)
 
Oranžkošipūkainsiltais ir atbraucis. Paldies mammai par neizmērojamo čaklumu, pacietību un radošumu!!! :)
Pavasarim arī esmu gatava, jo gatava. Lieliskie ZIB* melni krāsainie reitūži ir papildinājuši manu pavasara gaidīšanas garderobi. Un tie nav vienīgie - uzķēros arī uz AMORALLEs lielo izpārdošanu un tiku pie debešķīgiem mežģīņotiem pušķīšotiem legingiem.

Kājijs (kā Selfijs) Nr.1 - ZIB* koši :)
 
Kājijs Nr.2 - Amoralle legingi - priecājos par mežģīnēm - var radīt atbilstošo noskaņu uzcērtot  īstās krāsas zeķubikses :)

Tagad tik pucēties un pucēties un gaidīt martu kad nu viss beidzot sāks piepildīsies. :)
Kā es to zinu? ZINU! Un te arī atļaušos iekopēt fragmentiņu no Solāras prognozes februārim, kas atrodams Gaismasbērnu domubiedros, lai arī jums ir skaidrs, par ko es te runāju un kā zinu!
 
"Mēs esam beidzot pabeiguši sarežģīto Čūskas Gadu, nometuši tās ādu, un iegājuši Ķīnas kalendāra Jaunajā Zaļā Koka Zirga Gadā. Tagad, kad esam palikuši bez vecās ādas – mēs spējam saskatīt lietas, kuras iepriekš bija zem tās paslēptas, un kuras mēs agrāk nevēlējāmies ieraudzīt. Februārī mēs gatavojamies atlaist lietas, kuras jau sen esam gribējuši atlaist; tās ir tās lietas, kuras mēs nebijām spējīgi atrisināt un atlaist līdz šim.
Februāris ir arī mēnesis, lai nodotu aizmirstībai savu Veco Dzīves Stāstu, ja mēs vēl joprojām tanī dzīvojam, Mūsu vecā Dzīves Grāmata ir cieši jāaizver un jānoliek malā kopā ar mūsu Veco Dzīvi – lai mēs savu Jauno Stāstu varētu uzsākt dzīvot Martā.
Daudzi no mums domā, ka mēs esam gatavi lēkt sava Zaļā Zirga mugurā, lai auļotu prom uz mūsu Patieso Dzīvi mūsu Jaunajā Ainavā. Un tas būtu tiesa, ja vien tas būtu Marta mēnesī. Bet ir Februāris ... Brīnumainais 2014.gada Zaļais Zirgs neļaus kāpt sev mugurā, kamēr mēs neesam Tīri un Skaidri viscaur visā pilnībā. Ja mēs centīsimies viņa mugurā kāpt, lai turpinātu virzīties pa sava Vecā Stāsta nebeidzami ieciklētajiem ceļiem – viņš metīs mūs nost. Vienīgā vieta, uz kuru Zaļais Zirgs būs gatavs mūs aiznest, ir dziļi Jaunās Ainavas iekšienē.
Februārī ir sakoncentrēts spēcīgs potenciāls, kaut gan tas ir pārskatīšanas, maršruta izmaiņu un lēmumu pieņemšanas mēnesis, lai enerģijas atkal varētu plūst no jauna. Tas padarīs daudzas lietas vienkāršākas priekš mums šinī mēnesī, un interesantākas.
Grūtības var iestāties mums galvenokārt tad, ja mēs centīsimies turēties pie savas Vecās Dzīves, pie savas ierobežotās uztveres un vecajiem lietu kārtošanas paņēmieniem. Ja mēs centīsimies dzīvot pagātnē, vai arī rīkosimies tā, it kā dualitātes pasaule būtu mūsu galvenā realitāte – var nākt dažas sāpīgas mācības, lai palīdzētu mums izrauties brīvībā.
Visu Februāra mēnesi mēs sērfosim pa spēcīgiem Iedvesmas Viļņiem. Iedvesma piedāvās mums negaidītus lēmumus, kad tie visvairāk mums būs nepieciešami. Daži no mums var noorganizēt negaidītus ceļojumus nākamo mēnešu laikā, ar nodomu – atrisināt, pabeigt un atlaist. Citi var doties ceļojumos, kas paceltu viņus uz jaunu Līmeni.
Šis mēnesis palīdzēs mums daudz dziļāk nostiprināt mūsu būtību Jaunajā un Patiesajā. Pastiprināsies Jaunās Ainavas enerģiju pievilcība. Mūsu iekšējā Prieka sajūta, mūsu Patiesuma un Mīlestības sajūta neizmērojami padziļināsies. Mūsu SIRDS ZINĀŠANAS strāvojums plūdīs arvien spēcīgāk, koriģējot mūsu iekšējo kompasu, kamēr mēs vairs nešaubīsimies par savu Iekšējo Zināšanu.
Februāris ir pilns svaigas enerģijas, jaunas virzības, negaidītu atklājumu, pilns jaunu ideju un interesantu iespēju GALVENAJAM IZRĀVIENAM, kas palīdzēs mums atbrīvoties no pagātnes. Ar vislielāko nopietnību jāvirzās mūsu būtībām caur šo mēnesi – ir pienācis laiks pilnīgi nopietni izturēties pret DZĪVOŠANU, izvēloties visā pilnībā dzīvot TAGAD Patiesu Dzīvi – kā Īsteni Patiesajam Jaunajā Ainavā.
Februāris ir super sakoncentrēts mēnesis, fokusēts uz pabeigšanu, atlaišanu, kursa koriģēšanu, un mūsu būtības noskaņošanu uz Jaunu Līmeni. Tas sagatavo mūs Martam, kad mēs leksim mugurā savam brīnumainajam Zaļajam Zirgam – Zaļās Ugunis iedegsies – un mēs sāksim auļot pa Visīsāko Ceļu. "
Ir taču priecīgi to lasīt un uzreiz košāks skats nākotnē un.. nu tā sajūta ir tāda, ka tieši tā arī būs. Atlaižam veco, beidzam vienreiz censties turēties pie tā visa un ļaujamies, jo mēs zinam, ZINAM, ka būs labi.. būs tieši tā, kā jābūt! :)
 
S!M

 


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru